OSTATNIA REALIZACJA

RÓŻA 05

Kwiat witraż na podstawie granitowej. Idealny na prezent w rozmiarze rzeczywistym, wykonany wg. własnego projektu w technice Tiffany`ego. Witraż ten świetnie prezentuje się we wnętrzach wykonanych w nowowczesnym stylu. Może ozdabiać

zobacz więcej

WYBRANA REALIZACJA

WITRAŻ 3 D ŻAGLÓWKA

Idealny na wspaniały prezent, bądź do własnej kolekcji, wykonany wg. własnego pomysłu w technice tradycyjnego ołowiu 

zobacz więcej

NASZA OFERTA WITRAŻY

Wykonywanie witraży jest bardzo pracochłonne. W pierszej kolejności mamy pomysł, który przenosimy do fazy projektowania, doboru szkła witrażowego, jak ma wyglądać efekt końcowy. Wykonujemy szkic i wycinamy szablony z twardego kartonu, numerując kolejno każdy element witrażu, przykładamy na odpowiednio wybrane szkło, odrysowujemy framastrem wodoodpornym, następnie wycinamy je, szfifujemy, owijamy taśmą miedzianą. Układamy na równej powierzchni wszystkie elementy wg projektu, lutując punktowo w miejsach styku elementów. Po czym lutujemy całość witrażu , po umyciu i oczyszczeniu patynujemy lut paytyną czarną lub miedzianą, bądź pozostawiamy lut srebrny. Arcydzieło jest już gotowe.

Przedstawione projekty i nasze pomysły witraży należy traktować jako wzory z możliwością zmiany kolorystyki jak również i wymiarów.

Dysponujemy oryginalnymi, własnymi jak i gotowymi projektami rozmaitych wyrobów witrażowych. Oprócz prac na zamówienie prowadzimy sprzedaż gotowych wykonanych witraży jak i kwiatów na podstawce, serwetniki, lampiony, zawieszki różne i inne.

KONTAKT

Art-Finish

al. Katowicka 179
05-830 Nadarzyn

tel. 601 275 009
email: biuro@art-finish.pl

NASZE PRODUKTY NA ALLEGRO